Blisko 92,5 miliona złotych EKOdotacji dla firm z Lubelszczyzny

Mateusz Toruń        02 stycznia 2017        Komentarze (0)

Jesteś fanem ekologii i chcesz pomóc środowisku? Prowadzisz firmę i chcesz obniżyć koszty jej funkcjonowania? Jeżeli tak, to mam coś dla Ciebie. Już na wiosnę będziesz mógł uzyskać dotacje na ekoinwestycje w Twojej firmie.

Masz wiele możliwości – od montażu fotowoltaiki poprzez instalacje biopaliwa, aż po małe elektrownie. A wszystko to dofinansowane nawet w 80% ze środków UE.

Możesz zdobyć aż 3.000.000,00 zł dotacji.

Jeżeli poszukujesz więcej informacji – zapraszam do kontaktu.

 

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem oddotacjidorealizacji@blochkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: