Dotacje UE – efektywność energetyczna

Mateusz Toruń        03 kwietnia 2018        Komentarze (0)

Od 30 kwietnia 2018 r. do 01 czerwca 2018 r. do godziny 15.00 można będzie składać wnioski na inwestycje związane z poprawą efektywności energetycznej przedsiębiorstw z województwa lubelskiego.

Dotacje UE – efektywność energetyczna –  podstawowe informacje:

Termin składania wniosków – od 30.04.2018 r. do 01.06.2018 r. do godziny 15:00:00

Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu – I kwartał 2019 r.

Instytucja odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu – Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

Sposób składania wniosków – wnioski o dofinansowanie projektu należy składać wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem Lokalnego Systemu Informatycznego 2014-2020 (LSI2014).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się kto może złożyć wniosek, jaki jest poziom dofinansowania oraz co można sfinansować – zapraszam do lektury – http://oddotacjidorealizacji.pl/dotacje-unijne-lublin/.

 

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem oddotacjidorealizacji@blochkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: