Dotacje unijne Lublin – lista realizowanych projektów

Mateusz Toruń        05 stycznia 2018        Komentarze (0)

Początek nowego roku to czas, w którym możemy zobaczyć co dotychczas zostało sfinansowane ze środków unijnych w województwie lubelskim. 

Dotacje unijne Lublin

W ramach RPO Województwa Lubelskiego została opublikowana lista realizowanych projektów unijnych (stan na 27 grudnia 2017 r.). Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jest to nieocenione źródło informacji o tym, na co faktycznie można skutecznie pozyskać dotację unijną w Lublinie i w jakiej wysokości. Lista dotychczas realizowanych projektów jest rzeczywistym miernikiem poziomu pozyskanych środków unijnych. Z listy dowiesz się jaki rodzaj projektów ma realną szansę na wsparcie, a jaki nie. Stanowi ona także znakomity przewodnik dla osób, które nie do końca wiedzą czego poszukują. Często bowiem spotykam się z stwierdzeniami typu „Chcę pozyskać dotację unijną ale jeszcze nie wiem na co”. Jeżeli dotyczy to także Ciebie – lektura wspomnianej listy stanowi na pewno istotną pomoc w doprecyzowaniu Twoich planów.

Z listy dowiesz się także w jakim kierunku rozwija się Twoja konkurencja 🙂

Lista_projektow_realizowanych_z_RPO_WL_2014_2020_stan_na_27_12_2017

 

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem oddotacjidorealizacji@blochkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: