Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 na 2019

Mateusz Toruń        04 grudnia 2018        Komentarze (0)

Koniec roku to czas publikacji harmonogramów naboru wniosków o dofinansowanie dla poszczególnych programów operacyjnych na rok 2019. Podobnie jest w województwie lubelskim.

Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 na 2019 rok dostępny jest pod adresem:

https://rpo.lubelskie.pl/dokument-81-harmonogram_naboru_wnioskow.htm

Każdy znajdzie coś dla siebie.  🙂

 

 

 

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Bloch z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem oddotacjidorealizacji@blochkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: